-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 60 мл,...×-
Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 60 мл, №1 (НК 024:2023: 31400 Контейнер для збирання проб сечі стерильний IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W05010203 Збір сечі, контейнери)
- ID: UA-2026-09-04-012518-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301195
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45498515ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційне обладнання- ID: UA-2026-09-04-012520-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301193
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 39350000-0 Каналізаційне обладнанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«MASTER: Оновлення на 12 місяців. Релізи/нові версії для рішень понад 20-ть користувачів»- ID: UA-2026-09-04-012522-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301192
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 72267100-0 Обслуговування програмного забезпеченняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб- ID: UA-2026-09-04-012521-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301191
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №6 "ПРАВОБЕРЕЖНИЙ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280903ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з друком- ID: UA-2026-09-04-012523-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301189
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутни...×-
Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000
- ID: UA-2026-09-04-012508-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301188
К1412 ЄДРПОУ: 26598420ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 16:34)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44420000-0 Будівельні товари (Малярна стрічка)- ID: UA-2026-09-04-012517-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301183
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каден...×-
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каденюка,30) (тридцять)
- ID: UA-2026-09-04-012515-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301181
Чернівецький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21425063ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-04-012496-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301178
Військова частина А2802 ЄДРПОУ: 26614159ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Драбина стінова (шведська стінка)- ID: UA-2026-09-04-012423-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301176
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 37423300-2 Приладдя до гімнастичних драбинПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір для друку- ID: UA-2026-09-04-012419-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301175
військова частина А3796 ЄДРПОУ: 08086024ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 11:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Послуги зі страхування цивільної відповідальн...×-
Код ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту , відповідний код – 66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
- ID: UA-2026-09-04-012525-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301174
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 38494108ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Порошок для прання, засіб для видалення жиру, ополіскувач, засіб для прибирання, протигриб...×-
Порошок для прання, засіб для видалення жиру, ополіскувач, засіб для прибирання, протигрибковий препарат, відбілюючий засіб, гель для посуду (ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення)
- ID: UA-2026-09-04-012497-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301173
Спеціальна школа в с. Верба Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 04590777ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова- ID: UA-2026-09-04-012504-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301172
Комунальна установа"Центр господарського обслуговування закладів освіти" Колочавської сільської ради ЄДРПОУ: 46007803ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичні вимикачі, запобіжники, заземлювачі, блоки розподільчі- ID: UA-2026-09-04-012505-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301170
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -