-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012508-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:34)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:34)
8 583 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
23
год
13
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1f39f857a9a0497e9deb15ce2be83228
Внутрішній номер закупівлі:
30301188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012508-a
Замовник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Момот Сергій Володимирович +380672689436 1412dzo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 583 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:30 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:30 - 21.09.2026 16:34
Період оскарження:
04.09.2026 16:30 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 583 333.33 Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000