-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту , відповідний код – 66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012525-a
Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
830 700.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
39
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d825df437bc9443bb39772f198179137
Внутрішній номер закупівлі:
30301174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012525-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38494108
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Литвинко Ірина +380577029451 kkt_cemd@ukr.net http://www.emd.kh.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
830 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:30 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:30 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:30 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴830 700.00 Код ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги (Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту , відповідний код – 66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)