-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готова продукція різних видів та супутні вироби- ID: UA-2026-09-03-000154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273590
ДК 021:2015: 44400000-4 Готова продукція різних видів та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
замок та ручка дверна- ID: UA-2026-09-03-000151-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273588
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) СВАЛЯВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЄДРПОУ: 44148855ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні для Центру культури і дозвілля села Олешин старостинського округу з цен...×-
Жалюзі вертикальні для Центру культури і дозвілля села Олешин старостинського округу з центром в селі Олешин
- ID: UA-2026-09-03-000150-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273587
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з використання приміщення спортивного комплексу- ID: UA-2026-09-03-000145-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273583
Київський обласний центр фізичного здоров'я населення "Центр адаптивного та масового спорту Київщини" " ЄДРПОУ: 26386899ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перець чорний мелений, Ванільний цукор- ID: UA-2026-09-03-000136-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273573
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410427ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оприскувач ручний- ID: UA-2026-09-03-000122-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273559
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) СВАЛЯВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЄДРПОУ: 44148855ДК 021:2015: 16400000-9 Обприскувальні апарати для використання у сільському господарстві та рослинництвіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 –33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та вет...×-
ДК 021:2015 –33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019 код 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
- ID: UA-2026-09-03-000121-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273558
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38312395ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 07:41)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оплата інформаційно-консультаційних послуг в сфері інформатизації- ID: UA-2026-09-03-000120-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273557
Фінансовий відділ Криворізької сільської ради ЄДРПОУ: 44145938ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
єврорубероїд (Sweetondale Технопласт ЕКП 5,5 сланець сірий (10 м.)- ID: UA-2026-09-03-000119-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273556
Дніпровський державний технічний університет ЄДРПОУ: 02070737ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
7016 сірий мат 0,45мм Лист гладкий 1,25*2,00м- ID: UA-2026-09-03-000118-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273555
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лійка для душу- ID: UA-2026-09-03-000117-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273554
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) СВАЛЯВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЄДРПОУ: 44148855ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування: крупа манна- ID: UA-2026-09-03-000116-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273553
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №6 імені Назара Макаренка Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22771614ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (Перезарядка вогне...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (Перезарядка вогнегасників (18 шт.))
- ID: UA-2026-09-03-000115-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273552
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРШИЙ ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38469862ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рейка дерев'яна стругана 60х40мм/1,50м Рейка дерев'яна стругана 60х40х/2,00м Р...×-
Рейка дерев'яна стругана 60х40мм/1,50м Рейка дерев'яна стругана 60х40х/2,00м Рейка дерев'яна стругана 50*50мм/2,50м
- ID: UA-2026-09-03-000114-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273551
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник електричної енергії- ID: UA-2026-09-03-000113-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273550
Комунальне підприємство "Титан" ЄДРПОУ: 19268685ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -