-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (Перезарядка вогнегасників (18 шт.))
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000115-a
Завершена
4 632.00
UAH без ПДВ
Номер:
3793cd9f4d8e4790a28a4ce4f132fc2e
Внутрішній номер закупівлі:
30273552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000115-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРШИЙ ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469862
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Дахнівська, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Неллі 380963283439 ns2494106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість:
4 632.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перезарядка вогнегасників (18 шт.)
Кількість
18 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Береза Вікторія Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3044420902
-
Контактна особа:
Береза Вікторія Вікторівна 380986554167
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Героїв Дніпра, буд. 89, кв 29
Ціна пропозиції
4 632.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 07:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
14effef30fb74fa7b2f36aa35fed5f53
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-000115-a-a1
Постачальник:
ФОП Береза Вікторія Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3044420902
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Героїв Дніпра, буд. 89, кв 29
Номер договору:
58-2026/ТОВ
Сума договору:
4 632.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
03.09.2026 07:00
Статус:
Підписаний