-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (чорнила)- ID: UA-2026-08-31-007488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240779
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428 ЄДРПОУ: 14321469ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок сіяний- ID: UA-2026-08-31-007483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240777
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних Надання послуг необмеженого інтер...×-
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних Надання послуг необмеженого інтернету за супутниковою технологією для об’єктів НЕК «Укренерго»
- ID: UA-2026-08-31-007497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240776
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
З'єднання ЦП з телекомунікаційним пристроєм Замовника- ID: UA-2026-08-31-007503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240775
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981241ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корвалол, валідол, платифілін, преднізолон, папаверин та адреналін- ID: UA-2026-08-31-007491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240774
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Рибненській гімназії Рожнівської сільської ради- ID: UA-2026-08-31-007490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240773
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 Євро- ID: UA-2026-08-31-007485-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240772
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ДУНАЄВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37993631ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-08-31-007478-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240770
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (печатка кругла на автомати...×-
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (печатка кругла на автоматичному корпусі, штамп)
- ID: UA-2026-08-31-007479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240768
Управління освіти Новоодеської міської ради ЄДРПОУ: 44059865ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ножі кухонні- ID: UA-2026-08-31-007510-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240767
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «РОЖИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №1» РОЖИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20140737ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Насоси та компресори- ID: UA-2026-08-31-007438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240765
Військова частина А1478 ЄДРПОУ: 07940002ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Гумові вироби- ID: UA-2026-08-31-006773-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240764
Військова частина А1478 ЄДРПОУ: 07940002ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-007025-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240763
Військова частина А1478 ЄДРПОУ: 07940002ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл письмовий- ID: UA-2026-08-31-007474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240762
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛЯНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46080019ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-08-31-007325-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240761
Військова частина А1478 ЄДРПОУ: 07940002ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -