-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, код ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція»- ID: UA-2026-09-04-013288-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301956
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та об...×-
ДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та обладнання для встановлення віконних блоків у Палаці спорту по вул.Європейській,81)
- ID: UA-2026-09-04-013292-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301954
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА МІСТА БЕРДИЧЕВА ЄДРПОУ: 20406365ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія Українська соняшникова.- ID: UA-2026-09-04-013293-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301953
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-04-013298-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301952
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, код ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція»- ID: UA-2026-09-04-013287-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301951
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, код ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція»- ID: UA-2026-09-04-013286-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301949
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005- ID: UA-2026-09-04-013289-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301948
Щигліївський ліцей Коростишівської міської ради ЄДРПОУ: 22066583ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 17:49)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Строп текстильний СТП 2,0 т (4000 мм) для вантажного автомобіля спеціалізованого DAEWOO No...×-
Строп текстильний СТП 2,0 т (4000 мм) для вантажного автомобіля спеціалізованого DAEWOO Novus CH6CA з кран-маніпулятором, KLTCH6CA1SK000010, 2025 року випуску
- ID: UA-2026-09-04-013290-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301946
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 08588932ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-04-013283-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301945
Військова частина Т0150 ЄДРПОУ: 26641914ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг по благоустрою дорожнього покриття (грейдерування, підписання, коткування...×-
Надання послуг по благоустрою дорожнього покриття (грейдерування, підписання, коткування та вирівнювання вуличного покриття) по вулиці Сонячна в селищі Олександрівка Кропивницького району Кіровоградської області
- ID: UA-2026-09-04-013284-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301944
ДК 021:2015: 45233220-7 Влаштування дорожнього покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертне обстеження з позачерговим повним технічним оглядом посудин, що працюють під тиск...×-
Експертне обстеження з позачерговим повним технічним оглядом посудин, що працюють під тиском
- ID: UA-2026-09-04-013285-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301943
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бачок і краник радіатора, датчик температури води, покажчик температури- ID: UA-2026-09-04-013282-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301942
ВОЛИНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45929031ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реагенти до аналізаторів автоматичних гематологічних Erba H360- ID: UA-2026-09-04-013277-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301940
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%, фасування 180-250г; Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421- ID: UA-2026-09-04-013281-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301939
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
стартер – генератор (200А) (515-030) 704А46101018 для вертольотів типу AS 350В3- ID: UA-2026-09-04-013278-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301938
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛЬОТНИЙ КОЛЕДЖ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 18:00)
-