-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Дніпропетровська обл- ID: UA-2026-09-04-013570-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302240
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка маскувальна NCPro 4,5м*10м, малярна стрічка Radex ORANGE 36мм х 50м за кодом ДК:021...×-
Плівка маскувальна NCPro 4,5м*10м, малярна стрічка Radex ORANGE 36мм х 50м за кодом ДК:021:2015: 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»
- ID: UA-2026-09-04-013574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302239
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з діагностики мобільних термопринтерів- ID: UA-2026-09-04-013571-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302238
ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45601597ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-013566-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302237
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 2 -х частинах ) (Частина 1, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013567-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302236
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оренди наметів (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний ф...×-
Послуги з оренди наметів (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
- ID: UA-2026-09-04-013569-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302235
Національний музей народної архітектури та побуту України ЄДРПОУ: 03922125ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги технічного нагляду та контролю за наданням послуг на об’єкті: «Капітальний ремонт...×-
Послуги технічного нагляду та контролю за наданням послуг на об’єкті: «Капітальний ремонт приміщення для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради», що знаходиться за адресою: Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Вокзальна, 16 (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації)
- ID: UA-2026-09-04-013568-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302234
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-04-013564-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302233
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел з комплектуючими для Надвірнянського ЗДО "Світлячок"- ID: UA-2026-09-04-013563-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302232
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) "СВІТЛЯЧОК" НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23923753ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 20:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Полтавська обл- ID: UA-2026-09-04-013560-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302231
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо для шкільного автобуса- ID: UA-2026-09-04-013561-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302229
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Відбір управителя складного активу
-
КЕП
Об'єкти нерухомого майна, корпоративні права, транспортні засоби, які передані в упра...×-
Об'єкти нерухомого майна, корпоративні права, транспортні засоби, які передані в управління APMA, відповідно до ухвал слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 10.07.2024 у справі № 463/5014/24 [провадження №1-кс/463/5255/24] (далі -–Ухвала 1 ) та слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 18.09.2024 у справі № 463/5014/24 [провадження №1-кс/463/7090/24] (далі -–Ухвала 2 ) (ТОВ «Бетонбуд»), які розташовані за адресою: Львівська область, м. Львів, вулиця Шевченка Тараса, будинок 327; вул. Городоцька 367/2; Городоцький р-н, с. Галичани, вул. Цвітна 34
- ID: UA-2026-09-04-013511-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302228
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ,РОЗШУКУ ТА УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ,ОДЕРЖАНИМИ ВІД КОРУПЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ЗЛОЧИНІВ ЄДРПОУ: 41037901ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 30 днів (до 05.10.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення- ID: UA-2026-09-04-013558-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302227
Військова частина А5187 ЄДРПОУ: 26643634ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2026-09-04-013559-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302226
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Сумська обл- ID: UA-2026-09-04-013553-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302225
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-