-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пропелери для квадрокоптера DJI Mavic 3- ID: UA-2026-08-31-010276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243530
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 38127319ДК 021:2015: 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 55510000-8 (Послуги їдалень) (Послуги з організації гарячого харчування)- ID: UA-2026-08-31-010259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243529
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по копанню ями для поховання- ID: UA-2026-08-31-010272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243527
Малолюбашанська сільська рада ЄДРПОУ: 04386226ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочин...×-
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочинку, оздоровлення та адаптації членів родин загиблих Захисників і Захисниць, а також членів родин Захисників і Захисниць які перебувають у полоні, або зникли безвісті
- ID: UA-2026-08-31-010251-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243524
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-010223-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243521
Військова частина А4633 ЄДРПОУ: 26631896ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-010249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243518
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з використання (експлуатації) спортивних споруд ( №2447/1.010/5, 2197/2)- ID: UA-2026-08-31-010243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243513
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (заглушки)- ID: UA-2026-08-31-010237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243511
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36217282ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аутсорсинг: послуги з організації гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої...×-
Аутсорсинг: послуги з організації гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень) Лот № 7 – Рівнянський ліцей Рожнятівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-010238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243509
Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 43917473ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маркери- ID: UA-2026-08-31-010241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243507
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA C...×-
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA COROLLA 1.6 LIVE сірий металік (VIN NMTBE4BE00R147232), який знаходиться на гарантії, згідно з регламентом (кожні 15 тисяч кілометрів пробігу) за ЄЗС ДК 021:2015:50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-010230-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243506
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги перекачування стічних вод.- ID: UA-2026-08-31-010231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243505
Коростенське комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03343947ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профільний настил Т-18, Т-7 з комплектуючими- ID: UA-2026-08-31-010232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243504
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти спеціального лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію. ДК 021:...×-
Продукти спеціального лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію. ДК 021:2015: 15880000-0 - Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами. Дитяче харчування-харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: для дітей від 8 років, хворих на фенілкетонурію та гіперфеніладанінемію ФКУ Нутрі 3 Концентрат, Дитяче харчування-харчовий продукт для спеціальних медичних цілей: для дітей від 9 років та дорослих, включаючи вагітних жінок, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Енерджі
- ID: UA-2026-08-31-010222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243503
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38860563ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю мета...×-
Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку
- ID: UA-2026-08-31-010220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243500
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 20:00)
-