-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (заглушки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010237-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
193 576.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
31
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1a75f6548e8647c394dc5a57ec14d199
Внутрішній номер закупівлі:
30243511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010237-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дворецький Віктор Євгенійович 380363661169 DvoVY@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
193 576.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:24 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴193 576.00 Заглушки