-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з приєднання електроустановок- ID: UA-2026-09-03-000654-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274088
ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по благоустрою території Староушицької сеелищної ради а саме: в с-щі Стара Ушиця, с...×-
Роботи по благоустрою території Староушицької сеелищної ради а саме: в с-щі Стара Ушиця, с. Гораївка, с. Грушка, с. Рункошів, с. Подільське, с. Нефедівці, с. Крушанівка, (викошування придорожніх смуг)
- ID: UA-2026-09-03-000648-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274084
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територійАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адаптер 1/2-3/4 з двома кранами, кран кульовий для води 1/2, кран кульовий для води 1/2, к...×-
Адаптер 1/2-3/4 з двома кранами, кран кульовий для води 1/2, кран кульовий для води 1/2, кран кульовий для води 2,кран кульовий для води 3/4
- ID: UA-2026-09-03-000647-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274082
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокладка г/б Д-240 з герметиком;Прокладка клап.кр. МТЗ;Прокладка клап.кр.МТЗ- ID: UA-2026-09-03-000643-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274081
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Степлер- ID: UA-2026-09-03-000653-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274080
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів інші Д...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів інші ДК
- ID: UA-2026-09-03-000644-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274079
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проекційний екран на тринозі 2Е 112- ID: UA-2026-09-03-000641-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274077
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356863ДК 021:2015: 38653400-1 Проекційні екраниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотопортрети загиблих захисників- ID: UA-2026-09-03-000642-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274076
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів Тростянецької селищної ради ЄДРПОУ: 43942574ДК 021:2015: 22315000-1 ФотографіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції (в асортименті) та сіль йодована- ID: UA-2026-09-03-000638-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274074
Нетішинська гімназія "Ерудит" Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 21340148ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Acer Aspire Lite AL 15-46 P (NX.JXVEU.002)- ID: UA-2026-09-03-000639-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274073
Благодатненська сільська рада ЄДРПОУ: 04376668ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання килимка гумового.- ID: UA-2026-09-03-000636-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274072
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи фільтруючі водяні для фільтрів СОСГ до турбіни К-220-44- ID: UA-2026-09-03-000637-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274071
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт (Поточний ремонт громадськог...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт (Поточний ремонт громадського будинку «Пункт здоров’я» за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, Єланецька ТГ, с. Велика Солона, вул. Центральна, буд.№6, літера «А1»)
- ID: UA-2026-09-03-000635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274070
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄЛАНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38339071ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливний фільтр MANN W920/21 (2101-2107)- ID: UA-2026-09-03-000632-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274069
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування, 71320000-7, а саме: коригування проектно-кошторисної...×-
Послуги з інженерного проектування, 71320000-7, а саме: коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція двох ліній напірного каналізаційного колектора на відрізку від вулиці Карпенка-Караго, 1а до перетину вулиць Героїв УПА та Липовецької (коригування)»
- ID: UA-2026-09-03-000634-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274068
КП ""Луцькводоканал"" ЄДРПОУ: 03339489ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -