• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Елементи фільтруючі водяні для фільтрів СОСГ до турбіни К-220-44

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)

1 263 200.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
21
год
15
хв
55
сек
Гарантія - 12 632.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 29a464e9a0ec4033a92b0e71ba0f7855
Внутрішній номер закупівлі: 30274071
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-000637-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Орлянська Світлана Аркадіївна 380442069767 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 263 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 09:01 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 09:01 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 09:01 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 12:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 263 200.00 Елементи фільтруючі водяні для фільтрів СОСГ до турбіни К-220-44