-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Папір- ID: UA-2026-09-03-014124-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287483
військова частина А3838 ЄДРПОУ: 07855800ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Сист...×-
ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти)
- ID: UA-2026-09-03-014126-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287482
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілі- ID: UA-2026-09-03-014133-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287480
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва ЄДРПОУ: 26199401ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувач MIXXUS- ID: UA-2026-09-03-014130-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287479
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея 5S1P 5000 mAh для DJI Mavic- ID: UA-2026-09-03-014113-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287478
Військова частина А4951 ЄДРПОУ: 26639751ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Avata 360 Fly More Combo DJI RC 2 (CP.FP.00000317.01)- ID: UA-2026-09-03-013860-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287477
Військова частина А4951 ЄДРПОУ: 26639751ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання...×-
50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (послуги з технічного обслуговування, відновлення електронних компонентів та налаштування модулів високоточного обладнання)
- ID: UA-2026-09-03-014128-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287476
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради» ЄДРПОУ: 36421504ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поштового зв'язку спеціального призначення- ID: UA-2026-09-03-014125-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287475
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА ЄДРПОУ: 03530483ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-03-014127-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287474
ПІДБІРЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22373262ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18530000-3 - Подарунки та нагороди (Кубки, Статуетка, Медаль акрилова, Медаль з стрічкою)- ID: UA-2026-09-03-014122-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287472
Відділ освіти,охорони здоров'я,культури ,молоді та спорту Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 44125560ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медична послуга з проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних огляді...×-
Медична послуга з проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-014120-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287471
ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38595868ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«код за ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло (Масло солодковершкове 72.5 % жиру ДСТУ 439...×-
«код за ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло (Масло солодковершкове 72.5 % жиру ДСТУ 4399)
- ID: UA-2026-09-03-014121-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287470
Крупецька сільська рада ЄДРПОУ: 04405030ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару по вул. Грушевського в м. Добромиль Самбірського району Львівсько...×-
Поточний ремонт тротуару по вул. Грушевського в м. Добромиль Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-014119-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287469
Добромильська міська рада ЄДРПОУ: 04056003ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (талони))- ID: UA-2026-09-03-014117-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287468
Державна організація "ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ" ЄДРПОУ: 42753775ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39290000-1 - Фурнітура різна (Стенд тризуб)- ID: UA-2026-09-03-014116-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287466
Відділ освіти,охорони здоров'я,культури ,молоді та спорту Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 44125560ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -