• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт тротуару по вул. Грушевського в м. Добромиль Самбірського району Львівської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)

660 879.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
05
год
25
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8c9b6b41faa748f5b517a9a3a50e3bca
Внутрішній номер закупівлі: 30287469
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014119-a   
Замовник: Добромильська міська рада
Контактна особа: Товарницька Тетяна Михайлівна +380323833132 dobromil_admin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 660 879.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:37 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:37 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:37 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴660 879.00 Поточний ремонт тротуару по вул. Грушевського в м. Добромиль Самбірського району Львівської області