-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари та офісне устаткування,код ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування...×-
Канцелярські товари та офісне устаткування,код ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-08-31-004280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237560
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13743205ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Частини транспортних засобів військового призначення- ID: UA-2026-08-31-004264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237556
ЦЕНТРАЛЬНА БАЗА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПАЛЬНО-МАСТИЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3071) ЄДРПОУ: 43811869ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-004262-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237554
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАЛИЙ ГРУПОВИЙ БУДИНОК „СВІТАНОК“» ЄДРПОУ: 24847913ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-004260-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237551
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автотранспортний засіб (автомобіль вантажопасажирський)- ID: UA-2026-08-31-004257-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237550
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Щогла телескопічна алюмінієва 18м- ID: UA-2026-08-31-004249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237549
Військова частина А7040 ЄДРПОУ: 26623709ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 12:21)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-004250-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237547
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-004256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237546
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідке мило- ID: UA-2026-08-31-004252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237545
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999891ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-004251-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237543
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-004243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237541
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-08-31-004242-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237539
Військова частина А4751 ЄДРПОУ: 26629592ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва- ID: UA-2026-08-31-004246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237538
МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070) ЄДРПОУ: 40163246ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шило банківське, етикетка- ID: UA-2026-08-31-004245-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237537
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарон- ID: UA-2026-08-31-004247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237536
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224398ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -