-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чайник електричний дисковий 1500Вт 1,8л- ID: UA-2026-09-01-008902-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255718
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акварель 12 кольорів (ЄЗС:021:2015:44810000-1 Фарби)- ID: UA-2026-09-01-008899-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255717
Відділ культури Менської міської ради ЄДРПОУ: 41653615ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-01-008896-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255716
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні товари в комплекті (ДК 021: 2015: 31320000-5 Електророзподільні кабелі)- ID: UA-2026-09-01-008890-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255712
КП Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» ЄДРПОУ: 03768026ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 75240000-0 - Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядк...×-
ДК 021:2015 75240000-0 - Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
- ID: UA-2026-09-01-008887-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255711
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000010ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії- ID: UA-2026-09-01-008885-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255709
Квартирно-експлуатаційна частина (місто Київ) ЄДРПОУ: 24974770ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплектуючі та ремкомплекти до лічильників- ID: UA-2026-09-01-008847-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255708
Військова частина А4795 ЄДРПОУ: 26637864ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 15:14)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сольвент- ID: UA-2026-09-01-008901-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255707
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-01-008879-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255701
Заклад дошкільної освіти №17 "Золотий ключик"Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165914ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремо...×-
Код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщеннь 4-го поверху адміністративної будівлі літ.А за адресою: вул. Університетська, 21 м. Ужгород)
- ID: UA-2026-09-01-008824-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255700
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оформлення фотозони та послуги з аквагриму на заході "Окрилені Україною&quo...- ID: UA-2026-09-01-008866-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255699
Управління у справах молоді та спорту ЄДРПОУ: 33871738ДК 021:2015: 79930000-2 Професійні дизайнерські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фум-стрічка FADO 12мм*0.1мм*12м*0.7г- ID: UA-2026-09-01-008876-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255698
Комунальне некомерційне підприємство "Здолбунівський центр первинної медичної допомоги" Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 38230873ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44210000-5 Конструкції та їх частини- ID: UA-2026-09-01-008874-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255697
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОЧАКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ОЧАКІВ-СЕРВІС" ЄДРПОУ: 42560752ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (засіб від гризунів «Щелкунчик» та капкан дератизаційний контейнер у...×-
Агрохімічна продукція (засіб від гризунів «Щелкунчик» та капкан дератизаційний контейнер універсальний)
- ID: UA-2026-09-01-008871-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255691
Камінь-Каширська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00692475ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-01-008868-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255689
ЗНАМ'ЯНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ II-III-IV ПРОФІЛЮ ЄДРПОУ: 03190343ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -