• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщеннь 4-го поверху адміністративної будівлі літ.А за адресою: вул. Університетська, 21 м. Ужгород)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)

4 351 928.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
11
хв
40
сек
Гарантія - 130 557.00 UAH Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: 1da02f14d4ba4bba9ec25db5c692d86d
Внутрішній номер закупівлі: 30255700
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008824-a   
Замовник: Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
Контактна особа: Дмитро Коруц +380443632425 dimon221267890@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 351 928.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:42 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:42 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:42 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 351 928.00 Код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщеннь 4-го поверху адміністративної будівлі літ.А за адресою: вул. Університетська, 21 м. Ужгород)