• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 75240000-0 - Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку

Завершена

165 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 6398322fb2454a718cae378d620c6d2d
Внутрішній номер закупівлі: 30255711
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008887-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Самчук +380362642338 viktoriaprozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 165 600.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони приміщення комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Рівненської обласної ради (за адресою: м. Рівне, вул.Київська,78Г)
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 33007, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Київська 78Г На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Ціна пропозиції 165 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9ca0ed58e4464ba2a19797d0f58b7cb8
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-008887-a-a1
Постачальник: УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Номер договору: 32846/р/951
Сума договору: 165 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 138 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 15:41
Статус:
Підписаний
pdf
обгрунтування договору № 951.pdf
pdf
договір№ 32846.р.951.pdf