-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробка 10 х 50; Шуруп універс. потай цж 5,0*60мм; Шуруп універс. потай цж 6,0*60мм; Дюбель...×-
Пробка 10 х 50; Шуруп універс. потай цж 5,0*60мм; Шуруп універс. потай цж 6,0*60мм; Дюбель розпірний 6х60 (ПРОБКА) (44530000-4 Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-09-03-007804-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281216
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Дружківської міської ради ЄДРПОУ: 37937247ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та виз...×-
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
- ID: UA-2026-09-03-007793-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281215
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 13:42)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення — послуги з перевезення учас...×-
ДК 021-2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення — послуги з перевезення учасників в м.Ботошані (Румунія) , в межах реалізації проєкту «Інклюзивні та розвиваючі простори для прогресивної, інноваційної та адаптивної освіти», (INSPIRE, Грантовий контракт ROUA00253), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми “Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027
- ID: UA-2026-09-03-007794-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281214
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 - Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-007792-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281213
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні обстеження працівників- ID: UA-2026-09-03-007799-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281209
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
про надання послуг із здійснення заходів професійної адаптації- ID: UA-2026-09-03-007782-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281205
Управління з питань ветеранської політики Рівненської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 46402231ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний нагляд...×-
ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний нагляд за виконанням послуг з поточного ремонту по об'єкту: "Влаштування комплексу спортивного обладнання (смуга перешкод) на території Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради (поточний ремонт) з використанням обладнання замовника")
- ID: UA-2026-09-03-007770-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281203
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектування з вогнезахисного обробляння на об’єкті: «Слюсарня КНП «Петрівська центральна...×-
Проектування з вогнезахисного обробляння на об’єкті: «Слюсарня КНП «Петрівська центральна лікарня Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області по вул. Центральній, 1 в селищі Петрове Олександрійського району Кіровоградської області». Код ДК 021-2015 (CPV) 71320000-7 – «Послуги з інженерного проектування»
- ID: UA-2026-09-03-007779-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281202
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-03-007781-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281199
Відділ культури та туризму Володарської селищної ради ЄДРПОУ: 43929883ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рис круглий, рис пропарений, борошно, крупа пшенична- ID: UA-2026-09-03-007772-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281198
Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа № 32 ЄДРПОУ: 25908433ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері професійної підготовки- ID: UA-2026-09-03-007785-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281197
Національна академія мистецтв України ЄДРПОУ: 21661316ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-007771-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281196
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАРЛІВКА НОВАТОР" ЄДРПОУ: 40998509ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 22110000-4 Друковані книги- ID: UA-2026-09-03-007769-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281195
Купільський ліцей Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 26496398ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
165686: LUM TAR ОБІД DIWALI 25СМ -30шт для роботи буфету- ID: UA-2026-09-03-007774-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281194
ДК 021:2015: 39221210-2 ТарілкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фоторамка 30*40см старовинне дерево багет 1611-248-2 згідно ДК021:2015:18530000-3 Подарунк...×-
фоторамка 30*40см старовинне дерево багет 1611-248-2 згідно ДК021:2015:18530000-3 Подарунки та нагороди
- ID: UA-2026-09-03-007784-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281193
Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -