-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
165686: LUM TAR ОБІД DIWALI 25СМ -30шт для роботи буфету
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007774-a
Завершена
1 770.12
UAH з ПДВ
Номер:
a862543d0f3e415e879b3d9500155efa
Внутрішній номер закупівлі:
30281194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007774-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39221210-2 ТарілкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 770.12 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
165686: LUM TAR ОБІД DIWALI 25СМ
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32049199
-
Контактна особа:
ВДОВИЧЕНКО ОЛЕНА СЕРГІЇВНА 0443546060
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, м.Київ, проспект ПЕТРА ГРИГОРЕНКА,БУД.43
Ціна пропозиції
1 770.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 13:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ba3259314b8d49478e59eb60db77b26d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-007774-a-a1
Постачальник:
ТОВ "МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32049199
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, м.Київ, проспект ПЕТРА ГРИГОРЕНКА,БУД.43
Номер договору:
№ 2307107
Сума договору:
1 770.12 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 475.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний