-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007793-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 13:42)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 13:42)
106 841.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
30
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ee4bc98eac534e3cbc07d1de42798cc8
Внутрішній номер закупівлі:
30281215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007793-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олексій Виговський +380503552961 alex_spx@ukr.net https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
106 841.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:48 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:48 - 19.09.2026 13:42
Період оскарження:
03.09.2026 13:48 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴106 841.67 Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь