-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту: Послуги з благоустрою населених пунк...×-
технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту: Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Кам'янецькій, 159 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-09-04-000394-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289192
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення рідких відходів- ID: UA-2026-09-04-000398-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289190
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 90410000-4 Послуги з відкачування стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із комплексного технічного обслуговування встановленого та змонтованого раніше обл...×-
Послуги із комплексного технічного обслуговування встановленого та змонтованого раніше обладнання - газові котли "Арістон" 24 квт-2шт
- ID: UA-2026-09-04-000390-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289188
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
замок (ДК 021:2015 44520000-1 замки , петлі)- ID: UA-2026-09-04-000385-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289186
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель ВВГ, ШВВП- ID: UA-2026-09-04-000389-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289185
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стрічка сигнальна червоно - біла- ID: UA-2026-09-04-000388-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289184
КП "ТУЛЬЧИНВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 36759156ДК 021:2015: 44424300-1 Світловідбивні стрічкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик- ID: UA-2026-09-04-000386-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289183
КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 37127831ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гумові вироби- ID: UA-2026-09-04-000384-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289182
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради" ЄДРПОУ: 01994942ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини для поточного ремонту автомобіля (Патрубки та хомут)- ID: UA-2026-09-04-000380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289181
Виконавчий комітет Прилуцької міської ради ЄДРПОУ: 04061814ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів марки Sko...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів марки Skoda Octavia і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-04-000381-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289180
Управління Служби безпеки України в Сумській області ЄДРПОУ: 20001674ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-04-000382-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289179
БЮДЖЕТНИЙ (КОМУНАЛЬНИЙ) ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43920351ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка (код ДК 021:2015 39560000-5 Текстильні вироби різні)- ID: UA-2026-09-04-000379-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289178
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43440981ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2026-09-04-000383-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289177
Новоселицька міська рада ЄДРПОУ: 04062050ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-04-000377-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289176
КОЦЮБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13736671ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло с/в "Селянське" 73% (180г) (код ДК 021:2015:15530000-2 - Вершкове масло)- ID: UA-2026-09-04-000378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289175
Летківський ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26227818ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -