• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабель ВВГ, ШВВП

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)

67 300.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
43
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c34be0c6142149e8bfdaf03d4c916446
Внутрішній номер закупівлі: 30289185
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000389-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Лук′яненко Анатолій Васильович 380472333347 ALukianenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 67 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 08:43 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 08:43 - 20.09.2026 14:00
Період оскарження: 04.09.2026 08:43 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴67 300.00 Кабель ВВГ, ШВВП