-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Довірчі послуги, надання права використання КП «Програмний комплекс «Варта» та/або нада...×-
Довірчі послуги, надання права використання КП «Програмний комплекс «Варта» та/або надання послуг з хмарного зберігання ключів КЕП
- ID: UA-2026-09-03-010259-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283677
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого ЄДРПОУ: 02226139ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-010287-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283676
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги- ID: UA-2026-09-03-010286-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283674
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005421ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло вершкове- ID: UA-2026-09-03-010263-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283673
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Керамограніт. Код ДК: 44110000-4 - Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-010282-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283672
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розпушувач тіста 18г- ID: UA-2026-09-03-010283-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283671
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітально-відновлювальний ремонт ліфта по об'єкту за адресою: вул. Мілютенка, 1...×-
Капітально-відновлювальний ремонт ліфта по об'єкту за адресою: вул. Мілютенка, 17-в, під.3, вант. (р.№ 26101) у м. Києві (за ДК 021:2015: 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)
- ID: UA-2026-09-03-010281-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283669
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги адвоката з правової допомоги- ID: UA-2026-09-03-010275-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283667
Інститут проблем математичних машин і систем НАН України ЄДРПОУ: 05417503ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вивезення та захоронення твердих побутових відходів- ID: UA-2026-09-03-010278-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283664
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 44379468ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка, настройка та повірка газосигналізатора, ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонт...×-
Перевірка, настройка та повірка газосигналізатора, ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-03-010252-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283663
Комунальне некомерційне підприємство "Березнівська центральна міська лікарня" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 01999810ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доставки рахунків- ID: UA-2026-09-03-010279-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283662
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пам"ятний знак військової частини- ID: UA-2026-09-03-010267-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283661
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для ремонту водомереж (труба, редукція, трійник, заглушка, муфта)- ID: UA-2026-09-03-010276-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283659
Обознівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190366ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-010262-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283657
Гуманітарний відділ Виконавчого комітету Буцької селищної ради ЄДРПОУ: 43991003ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для подарунків та нагородження- ID: UA-2026-09-03-010253-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283656
Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 04055127ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -