-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Керамограніт. Код ДК: 44110000-4 - Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010282-a
Завершена
79 552.80
UAH з ПДВ
Номер:
11d627b341454480943a235d0c874835
Внутрішній номер закупівлі:
30283672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010282-a
Замовник:
Волинський національний університет імені Лесі Українки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125102
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, просп. Волі, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Черевко +380661561853 dashacherevko555@gmail.com http://vnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
79 552.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Керамограніт. Код ДК: 44110000-4 - Конструкційні матеріали
Кількість
41.76 метр квадратний
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДМАЙСТЕР-ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42083194
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ РІВНЕНСЬКА будинок 83
Ціна пропозиції
79 552.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d286aa7897054aacbcf5990908b1f52a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-010282-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДМАЙСТЕР-ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42083194
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ РІВНЕНСЬКА будинок 83
Номер договору:
307-17В
Сума договору:
79 552.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
66 294.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:08
Статус:
Підписаний