-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття 120л/100шт; Пакети для сміття 35л/50шт(200пач.).- ID: UA-2026-09-02-013388-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272116
Середня загальноосвітня школа № 92 м. Львова ЄДРПОУ: 22350367ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, рушники паперові- ID: UA-2026-09-02-013390-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272115
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір канцелярський А4)- ID: UA-2026-09-02-013378-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272113
ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА ЄДРПОУ: 25659711ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифрова система для друку- ID: UA-2026-09-02-013382-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272112
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
скотч армований- ID: UA-2026-09-02-013380-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272111
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-461_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медичний огляд (період...×-
26П-461_85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медичний огляд (періодичний) працівників певних категорій, водіїв та періодичний психіатричний огляд, в тому числі на предмет вживання психоактивних речовин (м. Харків))
- ID: UA-2026-09-02-013377-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272110
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти- ID: UA-2026-09-02-013385-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272108
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15332100-5 Оброблені фруктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикач електричний- ID: UA-2026-09-02-013379-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272107
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Обладнання та інструменти для пайки і точкового зварювання акумуляторів- ID: UA-2026-09-02-013367-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272106
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стіл офісний- ID: UA-2026-09-02-013363-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272103
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт залу судових засідань №1 у приміщенні Первомайського міськрайонного суду М...×-
Поточний ремонт залу судових засідань №1 у приміщенні Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області за адресою: м. Первомайськ, вул. Івана Виговського,18 (Додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-02-013376-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272102
ТУ ДСА України в Миколаївській області ЄДРПОУ: 26299835ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Монітор FPV- ID: UA-2026-09-02-013370-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272101
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стілець- ID: UA-2026-09-02-013364-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272100
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж встановлення систем охорони (тривожна кнопка), пусконалагоджування тривожної кнопки- ID: UA-2026-09-02-013375-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272099
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04054857ДК 021:2015: 45312200-9 Встановлення систем охоронної сигналізаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спліт-система SUMSUNG- ID: UA-2026-09-02-013374-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272098
Радіоастрономічний інститут Національної академії наук України ЄДРПОУ: 02772020ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -