• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

скотч армований

Інформація щодо кінцевого бенефіціарного власника фізичної особи-підприємця: ЛАЙТАРОВ ЄВГЕНІЙ ДМИТРОВИЧ У зв'язку з відсутністю технічної можливості, реалізованої засобами електронної системи закупівель, замовник самостійно додатково додає до звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, інформацію про кінцевого бенефіціарного власника постачальника товару (товарів), виконавця робіт, надавача послуги (послуг) є фізична особа-підприємець, яка у відповідності до Закону Україні «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» немає кінцевого бенефіціарного власника. Інформація підтверджується даними з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Завершена

14 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 9b36dbd8795d41fdb150d5b9e8d1ac98
Внутрішній номер закупівлі: 30272111
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013380-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Михайло Івченко +380502200144 mihail.m1802@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 14 800.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
скотч армований
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Кількість 100 штука
Період постачання до 11.09.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, м.Черкаси На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛАЙТАРОВ ЄВГЕНІЙ ДМИТРОВИЧ
Ціна пропозиції 14 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 00b62953a9bd43e79999c16cbf2fc6f8
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-013380-a-a1
Постачальник: ЛАЙТАРОВ ЄВГЕНІЙ ДМИТРОВИЧ
Номер договору: 424/2026
Сума договору: 14 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 424_2026.pdf