-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Люк пластиковий- ID: UA-2026-08-31-009864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243153
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕРЕБОВЛЯ" ЄДРПОУ: 36023766ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг 16 мм S275 JR, 6 м Смуга 40 мм 4,0 мм, S235 JR, 6 м- ID: UA-2026-08-31-009866-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243152
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОЛІЙ" ПРИЮТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35079191ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лінія роздачі іжі (марміт других страв з нержавійки лінії роздачі на 4 GN1 з двома полицям...×-
Лінія роздачі іжі (марміт других страв з нержавійки лінії роздачі на 4 GN1 з двома полицями -1шт; нейтральний елемент лінії роздачі з двома додатковими полицями 1200*700*850 – 1 шт; прилавок для столових приборів лінії роздачі з нержавійки – 1 шт; прилавок охолоджувальний з нержавійки лінії роздачі з кубом 1200*700*1700.-1 шт.)
- ID: UA-2026-08-31-009883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243151
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з вимірювання апаратів,вторинних кіл і електропроводки до 1000 В- ID: UA-2026-08-31-009863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243150
Клембівський ліцей Ямпільської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26244389ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричне приладдя- ID: UA-2026-08-31-009882-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243149
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструк...×-
ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, а саме - ліквідація ямковості та інших видів деформації асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом по вул. Старофортечна в місті Миколаєві)
- ID: UA-2026-08-31-009870-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243148
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Велика, с. Галабор, Берегівсь...×-
Експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Велика, с. Галабор, Берегівської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-009879-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243147
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Меблі для лабораторій в гімназіях- ID: UA-2026-08-31-009859-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243146
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02142282ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Напильник 5,2- ID: UA-2026-08-31-009871-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243145
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-009872-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243142
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення прибудинкової території- ID: UA-2026-08-31-009861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243136
Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 37951998ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-009845-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243131
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обстеження, збирання, зберігання, оброблення меблів та меблевого обладнання- ID: UA-2026-08-31-009857-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243130
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області ЄДРПОУ: 26268119ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт зовнішньої системи киснепроводу від кисневих станцій комунального підпр...×-
Капітальний ремонт зовнішньої системи киснепроводу від кисневих станцій комунального підприємства "Хмельницька міська лікарня" Хмельницької міської ради за адресою:м.Хмельницький,пров.Проскурівський,б.1"
- ID: UA-2026-08-31-009855-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243129
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (телевізор)- ID: UA-2026-08-31-009851-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243127
Управління Служби безпеки України в Одеській області ЄДРПОУ: 20001645ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-