-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лінія роздачі іжі (марміт других страв з нержавійки лінії роздачі на 4 GN1 з двома полицями -1шт; нейтральний елемент лінії роздачі з двома додатковими полицями 1200*700*850 – 1 шт; прилавок для столових приборів лінії роздачі з нержавійки – 1 шт; прилавок охолоджувальний з нержавійки лінії роздачі з кубом 1200*700*1700.-1 шт.)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009883-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
176 765.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
54
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3f51b6bd8dc849f3a50411e30ac17479
Внутрішній номер закупівлі:
30243151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009883-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Костючек Владислав Євгенійович 380673399044 VKostuchek@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
176 765.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:12 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:12 - 08.09.2026 17:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:12 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 765.83 Лінія роздачі іжі (марміт других страв з нержавійки лінії роздачі на 4 GN1 з двома полицями -1шт; нейтральний елемент лінії роздачі з двома додатковими полицями 1200*700*850 – 1 шт; прилавок для столових приборів лінії роздачі з нержавійки – 1 шт; прилавок охолоджувальний з нержавійки лінії роздачі з кубом 1200*700*1700.-1 шт.)