-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СМ-117/25 Клеюча суміш "FLEX"- ID: UA-2026-08-31-008507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241772
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 42582687ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Універсальні електронні комунікаційні послуги (інформаційно-телекомунікаційні послуги) - А...×-
Універсальні електронні комунікаційні послуги (інформаційно-телекомунікаційні послуги) - Абонентна плата за доступ до мережі Інтернет
- ID: UA-2026-08-31-008495-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241768
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай код ДК 021:2015:15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-008496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241767
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання- ID: UA-2026-08-31-008492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241766
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05485887ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ясопродукти- ID: UA-2026-08-31-008484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241764
Військова частина 9953 ЄДРПОУ: 14321759ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-008482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241759
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легк...×-
ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Подушка глушника S ST 333-923).
- ID: UA-2026-08-31-008486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241752
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку(...×-
код ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку(картридж)
- ID: UA-2026-08-31-008488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241751
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-08-31-008471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241749
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов’язкового технічного контролю транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-008460-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241746
Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київреклама" ЄДРПОУ: 26199714ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (квіткова продукція)- ID: UA-2026-08-31-008479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241742
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо та бензин в талонах у роздріб через мережу АЗС- ID: UA-2026-08-31-008475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241741
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТУША-СЕРВІС" ЄДРПОУ: 23949155ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-008468-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241738
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна замовника на об'єкті та обслуговування сигналізації на цьому об'єк...- ID: UA-2026-08-31-008466-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241735
Хмельницький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21314240ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з улаштування структурованої кабельної системи на два робочих місця за адресою: м...×-
Послуги з улаштування структурованої кабельної системи на два робочих місця за адресою: м. Харків, вул. Власенка, 20
- ID: UA-2026-08-31-008473-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241733
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -