-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008471-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
24d372f1d298476990870edf0e10722e
Внутрішній номер закупівлі:
30241749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008471-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14323422
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
CER Диск гальмівний (передній)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
FRENKIT Ремкомплект супорта (переднього) (d=60mm) (+ поршен/направляюча)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Комплект колісних підшипників
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
PE Перемикач, головне світло
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
LESJOFORS Ресора
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Lesjofors Стремянка
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Valeo Колодки гальмівні дискові (комплект 4шт)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
SKF Наконечник рульової тяги
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Profit Насос підйому кабіни
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Febest монтажний комплект для дискових колодок
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
MITSUBISHI Направляюча гальмівної колодки
Кількість
4 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
QUICK Комплект направляючих гальмівного супорта
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
MOOG Тяга/стійка, стабілізатор
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
MOOG Втулка, стабілізатор
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
NTY Підрамник підвіски передній
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Febi Стійка стабілізатора
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
45 711.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
83d41becf30143718cb68df5c888961a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008471-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
50/2415/2/1-183/2026
Сума договору:
45 711.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо: 790.00000 UAH без ПДВ
CER Диск гальмівний (передній): 1 875.00000 UAH без ПДВ
FRENKIT Ремкомплект супорта (переднього) (d=60mm) (+ поршен/направляюча): 1 007.50000 UAH без ПДВ
Комплект колісних підшипників: 1 872.00000 UAH без ПДВ
PE Перемикач, головне світло: 4 090.00000 UAH без ПДВ
LESJOFORS Ресора: 5 055.00000 UAH без ПДВ
Lesjofors Стремянка: 720.00000 UAH без ПДВ
Valeo Колодки гальмівні дискові (комплект 4шт): 4 020.00000 UAH без ПДВ
SKF Наконечник рульової тяги: 940.00000 UAH без ПДВ
Profit Насос підйому кабіни: 2 880.00000 UAH без ПДВ
Febest монтажний комплект для дискових колодок: 250.00000 UAH без ПДВ
MITSUBISHI Направляюча гальмівної колодки: 148.00000 UAH без ПДВ
QUICK Комплект направляючих гальмівного супорта: 215.00000 UAH без ПДВ
MOOG Тяга/стійка, стабілізатор: 505.00000 UAH без ПДВ
MOOG Втулка, стабілізатор: 230.00000 UAH без ПДВ
NTY Підрамник підвіски передній: 13 960.00000 UAH без ПДВ
Febi Стійка стабілізатора: 270.00000 UAH без ПДВ
CER Диск гальмівний (передній): 1 875.00000 UAH без ПДВ
FRENKIT Ремкомплект супорта (переднього) (d=60mm) (+ поршен/направляюча): 1 007.50000 UAH без ПДВ
Комплект колісних підшипників: 1 872.00000 UAH без ПДВ
PE Перемикач, головне світло: 4 090.00000 UAH без ПДВ
LESJOFORS Ресора: 5 055.00000 UAH без ПДВ
Lesjofors Стремянка: 720.00000 UAH без ПДВ
Valeo Колодки гальмівні дискові (комплект 4шт): 4 020.00000 UAH без ПДВ
SKF Наконечник рульової тяги: 940.00000 UAH без ПДВ
Profit Насос підйому кабіни: 2 880.00000 UAH без ПДВ
Febest монтажний комплект для дискових колодок: 250.00000 UAH без ПДВ
MITSUBISHI Направляюча гальмівної колодки: 148.00000 UAH без ПДВ
QUICK Комплект направляючих гальмівного супорта: 215.00000 UAH без ПДВ
MOOG Тяга/стійка, стабілізатор: 505.00000 UAH без ПДВ
MOOG Втулка, стабілізатор: 230.00000 UAH без ПДВ
NTY Підрамник підвіски передній: 13 960.00000 UAH без ПДВ
Febi Стійка стабілізатора: 270.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний