-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кришка- ID: UA-2026-09-03-008748-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282149
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 44618340-0 КришкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видача висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкт...×-
Видача висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатації заявлених машин, механізмів, устатковання
- ID: UA-2026-09-03-008745-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282148
ПрАТ Львівобленерго ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття 160 л/уп; 60 л/уп- ID: UA-2026-09-03-008712-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282145
Березанська селищна рада ЄДРПОУ: 04376624ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-03-008739-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282144
Волочиський ліцей №2 Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 06722214ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги виготовлення макетів друкованої продукції та макетів для вебресурсів у рамках кул...×-
Послуги виготовлення макетів друкованої продукції та макетів для вебресурсів у рамках культурно – мистецького проєкту «Постановка вистави “Розенкранц і Гільденстерн мертві”»
- ID: UA-2026-09-03-008742-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282142
ДК 021:2015: 79930000-2 Професійні дизайнерські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтаж- ID: UA-2026-09-03-008740-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282139
КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 37127831ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний, паперовий блок для записів, папір для нотаток, папки, файли, зошити, бло...×-
Папір ксероксний, паперовий блок для записів, папір для нотаток, папки, файли, зошити, блокнот, ручки, олівці, коректор, маркер, точилка, пружина.
- ID: UA-2026-09-03-008738-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282138
Відділ освіти, молоді та спорту Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 43724001ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15860000-4 "Кава, чай та супутня продукція" (Кава мелена)- ID: UA-2026-09-03-008731-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282134
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО « МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ № 18» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003511ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (газове паливо)- ID: UA-2026-09-03-008711-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282133
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:36)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, МНН: Метилпреднізолон, таблетки, по 16 мг, Метилпреднізолон, порошок та...×-
Лікарські засоби, МНН: Метилпреднізолон, таблетки, по 16 мг, Метилпреднізолон, порошок та розчинник для розчину для ін'єкцій, по 500 мг
- ID: UA-2026-09-03-008727-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282132
Військово – медичний клінічний центр Західного регіону ЄДРПОУ: 08160677ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів (підготовка та перевірка знань...×-
80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів (підготовка та перевірка знань за програмою навчання: Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж)
- ID: UA-2026-09-03-008725-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282130
КОНОТОПСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №13 КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24011729ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована, дезодорована, виморожена, марки П, 782-920г- ID: UA-2026-09-03-008728-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282128
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча лікарня № 5" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003528ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання та обслуговування електромереж - проведення профілактичних вимірювань...×-
Послуги з утримання та обслуговування електромереж - проведення профілактичних вимірювань електроустановок з метою визначення їх відповідності нормативним вимогам безпеки
- ID: UA-2026-09-03-008726-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282127
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування (поточний ремонт) стоянки для автомобілів на вулиці Привокзальній в місті Ходо...×-
Влаштування (поточний ремонт) стоянки для автомобілів на вулиці Привокзальній в місті Ходорів Стрийського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-008716-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282126
КП ХОДОРІВСЬКЕ УКГ ЄДРПОУ: 34128664ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисну документацію по обєкту: "Капітальний ремонт дорожньо...×-
Виготовлення проєктно-кошторисну документацію по обєкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття за адресою: Україна, Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, селище Чернівці, вул Перемоги (від перехрестя вул. Святомиколаївська до перехрестя з вул. Лісова)"
- ID: UA-2026-09-03-008729-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282125
Чернівецька селищна рада ЄДРПОУ: 04326856ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -