-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування (поточний ремонт) стоянки для автомобілів на вулиці Привокзальній в місті Ходорів Стрийського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008716-a
Завершена
1 064 481.00
UAH без ПДВ
Номер:
20afbb29b0c9427bb99df13bbc0bb66c
Внутрішній номер закупівлі:
30282126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008716-a
Замовник:
КП ХОДОРІВСЬКЕ УКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34128664
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, Ходорів, вул. І.Гонти, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравчук Ганна Олексіївна +380986408167 hanna0410@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
ІD: UA-2026-07-17-009171-a
Очікувана вартість:
1 064 481.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Влаштування (поточний ремонт) стоянки для автомобілів на вулиці Привокзальній в місті Ходорів Стрийського району Львівської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Щерба Ярослав Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3056823093
-
Контактна особа:
- +380639645118
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, м. Новий Розділ, вул. Стуса, 10/118
Ціна пропозиції
1 064 481.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
52d89b720e1d4bb1b68bc4c4cffe4690
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-008716-a-a1
Постачальник:
ФОП Щерба Ярослав Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3056823093
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, м. Новий Розділ, вул. Стуса, 10/118
Номер договору:
52
Сума договору:
1 064 481.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний