-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників- ID: UA-2026-09-04-013237-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301898
Львівська гімназія «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов ЄДРПОУ: 35664577ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації на обробку вогнезахисним розчином дерев...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації на обробку вогнезахисним розчином дерев'яних та металевих конструкцій покрівлі з проходженням експертної оцінки на об'єкті Гетьманський будинок - В-1
- ID: UA-2026-09-04-013238-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301897
Національний історико - культурний заповідник "Гетьманська столиця" ЄДРПОУ: 22814631ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цемент CEM II-M(S-LL) 52,5 R 25 кг (Портландцемент з шлаком CEM II/A-S 52.5 R)- ID: UA-2026-09-04-013219-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301896
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 17:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Сервісно-технічне обслуговування та/або ремонтні роботи Модулю ємністю 20 куб.м. для збері...×-
Сервісно-технічне обслуговування та/або ремонтні роботи Модулю ємністю 20 куб.м. для зберігання та заправлення світлими нафтопродуктами (шифр "МЗЗСН-20 м3) зав.№096/21
- ID: UA-2026-09-04-013236-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301895
військова частина А1915 ЄДРПОУ: 08113718ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабельний організатор 1U 19" з кришкою, пластиковий на сталевій пластині Комплект зад...×-
Кабельний організатор 1U 19" з кришкою, пластиковий на сталевій пластині Комплект задніх опор до стійок та шаф Затискач натяжний для затискання самонесучих оптичних кабелів Патч-корд литий UTP Cu RJ45 0,25м синій Шафа серверна підлогова 24U ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
- ID: UA-2026-09-04-013231-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301894
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3113 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44862706ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson L3270- ID: UA-2026-09-04-013233-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301893
Відділ соціального захисту населення та надання адміністративних послуг Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44746382ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-09-04-013234-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301892
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-04-013228-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301891
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради ЄДРПОУ: 44008365ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників назе...×-
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в асортименті.
- ID: UA-2026-09-04-013229-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301888
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної-медико санітарної допомоги №4 м.Вінниці" ЄДРПОУ: 26244596ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-04-013225-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301887
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УСТИНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995315ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба коричнева 2,8кг (код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби)- ID: UA-2026-09-04-013223-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301886
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15320000-7 Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-013222-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301885
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вентиляційне обладнання- ID: UA-2026-09-04-013186-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301883
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-04-013220-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301882
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" ЄДРПОУ: 05398504ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі фрукти- ID: UA-2026-09-04-013217-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301881
Дударківський ліцей Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 22203241ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-