-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запобіжники- ID: UA-2026-09-02-007386-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266172
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа Canon 051- ID: UA-2026-09-02-007388-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266171
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності- ID: UA-2026-09-02-007382-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266170
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" АНТОНІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 14155389ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щит зовнішній 12 автоматів; Автоматичний вимикач 2 ф 25 А; Автоматичний вимикач 1 ф 10 А;...×-
Щит зовнішній 12 автоматів; Автоматичний вимикач 2 ф 25 А; Автоматичний вимикач 1 ф 10 А; Автоматичний вимикач 1 ф 16 А; Бокс під лічильник (Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-09-02-007375-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266169
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонтно-будівельні роботи в приміщеннях за адресою: м. Суми, вул. Реміснича, 35- ID: UA-2026-09-02-007373-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266167
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" ЄДРПОУ: 41884537ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкафчики,тумбочка,вішалка- ID: UA-2026-09-02-007371-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266166
Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Теплицький заклад дошкільної освіти "Сонечко" ЄДРПОУ: 26234592ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт на елементах заземлюючих пристроїв- ID: UA-2026-09-02-007369-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266165
виконавчий комітет Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 03084813ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-007368-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266164
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЛОЗУВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44765777ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукерки в коробці,торт- ID: UA-2026-09-02-007365-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266163
Відділ молоді та спорту Глухівської міської ради ЄДРПОУ: 37437342ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-02-007357-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266160
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски колісні- ID: UA-2026-09-02-007359-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266159
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопо...×-
код ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку поліклініки КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, за адресою: м. Запоріжжя, пр. Металургів, 9)
- ID: UA-2026-09-02-007350-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266158
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричне обладнання для транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-007364-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266155
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморіз 13- ID: UA-2026-09-02-007362-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266153
Роздільнянська районна державна лікарня ветеринарної медцини ЄДРПОУ: 00703061ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організаціно - технічного забезпечення проведення культурно-мистецького заходу- ID: UA-2026-09-02-007347-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266150
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -