• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Запобіжники

Завершена

17 844.00 UAH з ПДВ
Номер: 0811d3b31e9c4e3a89adf139da9a8e7a
Внутрішній номер закупівлі: 30266172
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-007386-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-24-007698-a
Очікувана вартість: 17 844.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запобіжник циліндричний СН 10х38 gG 6А, 500V
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 15 штука
Період постачання до 08.10.2026
Місце постачання Відповідно до документації
ПН22-630-00 УХЛ3 на 630А, мідь
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 25 штука
Період постачання до 08.10.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ПРОМЕЛМІКС»
Ціна пропозиції 17 844.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:00
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2dd52715f34743d38f6f6e98123a48cc
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-007386-a-a1
Постачальник: ТОВ «ПРОМЕЛМІКС»
Номер договору: 13/4028-МТР/26
Сума договору: 17 844.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 14 870.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання: 29.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір з ТОВ ПРОМЕЛМІКС Запобіжники 17 844,00 грн.pdf
zip
Договір з ТОВ ПРОМЕЛМІКС Запобіжники 17 844,00 грн.pdf.zip