• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку поліклініки КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, за адресою: м. Запоріжжя, пр. Металургів, 9)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)

460 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
40
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5ba410d4be7d4148bfe89e3bad17c409
Внутрішній номер закупівлі: 30266158
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-007350-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 460 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 13:59 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 13:59 - 18.09.2026 08:00
Період оскарження: 02.09.2026 13:59 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴460 000.00 код ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку поліклініки КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, за адресою: м. Запоріжжя, пр. Металургів, 9)