-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крохмаль- ID: UA-2026-08-31-013464-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246636
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15623000-1 КрохмаліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-08-31-013462-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246634
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Порошок пральний автомат- ID: UA-2026-08-31-013456-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246630
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів загальної середньої освіти Солотвинського...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів загальної середньої освіти Солотвинського ліцею Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»)
- ID: UA-2026-08-31-013460-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246629
Солотвинський ліцей ЄДРПОУ: 23805812ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-013459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246628
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубка трахеостомічна внутр. діаметр I.D. 6 мм, довжина: 55-60 мм, рентгеноконтрастна смуг...×-
Трубка трахеостомічна внутр. діаметр I.D. 6 мм, довжина: 55-60 мм, рентгеноконтрастна смуга по всій довжині, з фланцем, з отворами для фіксації за допомогою стрічки, з 1 манжетою
- ID: UA-2026-08-31-013451-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246627
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від будинку №52 до будинку №60 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246626
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприци- ID: UA-2026-08-31-013452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246625
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги публічного виконання музичних творів артистом Національної філармонії Украіни А.Па...×-
Послуги публічного виконання музичних творів артистом Національної філармонії Украіни А.Павловим
- ID: UA-2026-08-31-013450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246623
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ФІЛАРМОНІЯ ІМЕНІ МИРОСЛАВА СКОРИКА" ЄДРПОУ: 02225594ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тарілка десертна, тарілка обідня, салатник- ID: UA-2026-08-31-013453-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246622
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від будинку №80 до будинку №84 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013448-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246621
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папки-справи картонні код ДК 021:2015-22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя- ID: UA-2026-08-31-013446-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246620
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дріжджі код ДК 021:2015:15890000-3-Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-08-31-013447-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246619
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КОД ДК 021:2015: 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні п...×-
КОД ДК 021:2015: 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Кран кульовий, гофротруба, зворотній клапан, ніпельта інше)
- ID: UA-2026-08-31-013441-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246618
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-013445-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246617
ГФ «СБ-АЛЬФА» ЄДРПОУ: 36449713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -