-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів загальної середньої освіти Солотвинського ліцею Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013460-a
Завершена
1 450 440.00
UAH без ПДВ
Номер:
2d92b81b20e043bca506ab10531ecc69
Внутрішній номер закупівлі:
30246629
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013460-a
Замовник:
Солотвинський ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805812
-
Адреса:
77753, Україна, Івано-Франківська область, Солотвин, вул. Грушевського, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вишнівська Оксана Ярославівна +380680546080 visnivska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55321000-6 Послуги з готування їжіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 450 440.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів загальної середньої освіти Солотвинського ліцею Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»)
Кількість
21060 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Марцинюк Світлана Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2398803621
-
Контактна особа:
Марцинюк Світлана Федорівна 065628241
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, с. Маркова, Стефаника, 17
Ціна пропозиції
1 450 440.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
487e72d4b40240bc91aa1c024847bfb2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013460-a-a1
Постачальник:
ФОП Марцинюк Світлана Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2398803621
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, с. Маркова, Стефаника, 17
Номер договору:
14
Сума договору:
1 450 440.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний