-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
світильники панелі стельові LED- ID: UA-2026-09-01-001643-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248532
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-01-001650-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248531
Комунальне некомерційне підприємство "Жовківська лікарня" Жовківської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 01996409ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний комплекс (зі встановленням)- ID: UA-2026-09-01-001637-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248530
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бейдж з кріпленням- ID: UA-2026-09-01-001634-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248528
СТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333224ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектнно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт по...×-
Розроблення проектнно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт покрівлі адмінприміщення по площі Миру, 8, м.Городище Черкаського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-01-001641-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248526
ВК ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407661ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки , рушнички для рук і серветки (туалетний папір...×-
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки , рушнички для рук і серветки (туалетний папір)- придбання санітарно-гігієнічних засобів
- ID: UA-2026-09-01-001649-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248524
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації щодо земельної ділянки...×-
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації щодо земельної ділянки комунальної власності
- ID: UA-2026-09-01-001645-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248522
ВКВЗВМЖКГБ ЄДРПОУ: 44145868ДК 021:2015: 71355000-1 Геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплообмінник ЯМЗ 7511, заміна 238Б/БЕ2/ДЕ2, 7511.10136, Китай- ID: UA-2026-09-01-001639-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248521
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міксер, вакууматор- ID: UA-2026-09-01-001629-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248520
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи щодо кошторисної частини проектної документації на будівництво по об...×-
Проведення експертизи щодо кошторисної частини проектної документації на будівництво по об'єкту: "Капітальний ремонт елементів благоустрою на облаштування площадки (площею до 2 га) для тимчасового зберігання та утилізації списаного рухомого складу (по вул. С. Зулінського, б/н) в м.Вінниця"
- ID: UA-2026-09-01-001630-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248519
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування наземних транспортних засобів "KACKO ALL RISKS"- ID: UA-2026-09-01-001627-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248518
ШИРОКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26013402ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-39370000-6 Водопровідне обладнання (гідроакумулятивний бак для потреб Росошанс...×-
ДК 021:2015-39370000-6 Водопровідне обладнання (гідроакумулятивний бак для потреб Росошанського ЗДО Свалявської міської ради)
- ID: UA-2026-09-01-001626-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248516
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА КУЛЬТУРИ СВАЛЯВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44634286ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл газу- ID: UA-2026-09-01-001609-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248515
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998390ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки CERESIT CM 11 Ceramic 25 кг- ID: UA-2026-09-01-001612-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248510
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-01-001628-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248509
Перша гімназія імені Матвія Номиса Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165854ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -