-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопічне обладнанн...×-
код ДК 021:2015 - 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопічне обладнання (Аксесуари до ендоскопічного освітлювача (світловід (НК 024:2023 – 35507 Кабель світловий оптоволоконний)); Ендоскопічний електрокоагулятор з функцією зварювання судин в комплекті (НК 024:2023 – 44776 Електрохірургічна система); Ендоскопічний газовий СО2 – інсуфлятор (НК 024:2023 – 16849– Лапароскопічний інсуфлятор); Ендоскопічний аспіратор – іригатор (НК 024:2023 – 36122 - Система гістероскопічна для іригації/інсуфляції)))
- ID: UA-2026-08-31-012522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245774
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор- ID: UA-2026-08-31-012526-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245773
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Котловий ТЕН 2,5 кВт- ID: UA-2026-08-31-012513-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245772
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-012512-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245770
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по роботі з програмними продуктами та комп'ютерними системами- ID: UA-2026-08-31-012510-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245768
Комунальне некомерційне підприємство "Вигодська міська багатопрофільна лікарня" Вигодської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20561315ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція ( Лікарські засоби)- ID: UA-2026-08-31-012505-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245767
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35303860ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Чечельн...×-
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Чечельник/)
- ID: UA-2026-08-31-012509-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245766
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо для забезпечення функціонування генератора, Бензин А-95 для забезпечення ф...×-
Дизельне паливо для забезпечення функціонування генератора, Бензин А-95 для забезпечення функціонування генератора
- ID: UA-2026-08-31-012508-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245765
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Брикети паливні RUF з деревини листяних та хвойних порід, група 1- ID: UA-2026-08-31-012503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245764
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 09111400-4 Деревне паливоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15550000-8 «Молочні продукти різні»- ID: UA-2026-08-31-012500-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245763
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012504-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245762
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуно...×-
ДК 021:2015 код 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Безпілотні авіаційні комплекси для ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-08-31-012502-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245761
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-012511-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245760
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сантехнічні вироби (Код ДК021:44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні)- ID: UA-2026-08-31-012506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245759
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598765ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з заміни зчеплення двигуна Д-240 екскаватора ЕО 2621- ID: UA-2026-08-31-012501-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245758
ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" ЄДРПОУ: 05541083ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -