• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дизельне паливо для забезпечення функціонування генератора, Бензин А-95 для забезпечення функціонування генератора

Завершена

206 424.00 UAH з ПДВ
Номер: cfb308de0ff44dbb984d72ab2bf2cd5c
Внутрішній номер закупівлі: 30245765
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012508-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Пилипів Юлія Михайлівна 380980973022 uliyapu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (ID: UA-2026-08-20-006923-a)
Очікувана вартість: 206 424.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо для забезпечення функціонування генератора
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1000 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Сагайдачного, будинок 26 На карті
Бензин А-95 для забезпечення функціонування генератора
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1284 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Сагайдачного, будинок 26 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАДА-0ИЛ"
Ціна пропозиції 206 424.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b30f627959c54b40bb8d86eb747f2ed4
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012508-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАДА-0ИЛ"
Номер договору: 59/243
Сума договору: 206 424.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 172 020.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної о...
pdf
Договір 59-243 від 31.08.2026.pdf