-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї номенклатури служби військової техніки, за кодом ДК 021:2015-31440000...×-
Акумуляторні батареї номенклатури служби військової техніки, за кодом ДК 021:2015-31440000-2 «Акумуляторні батареї» або еквівалент. КПКВ 2101150, КЕКВ 2260, код видатків 401
- ID: UA-2026-08-31-003651-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236949
Військова частина А4723 ЄДРПОУ: 26637404ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пласмасові вироби (дверцята ревізійні)- ID: UA-2026-08-31-003646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236948
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №1" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 30311923ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шеврон- ID: UA-2026-08-31-003653-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236947
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перезаряджанню порошкових та вуглекислотних вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-003657-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236946
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Унітаз, Чаша Генуя. Академічний ліцей.- ID: UA-2026-08-31-003654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236944
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради ЄДРПОУ: 21367348ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключ рожково накидний (ДК 021:2015:44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-08-31-003652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236943
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 39710000-2 - Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-08-31-003645-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236941
Відділ соціального захисту населення Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44082590ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби домашнього текстилю- ID: UA-2026-08-31-003649-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236940
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОСТРОЗЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01999833ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання з платою за абонентське обслуговування- ID: UA-2026-08-31-003655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236939
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998986ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із...×-
Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із заходами по забезпеченню інклюзивності будівлі Харківської обласної прокуратури, за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4
- ID: UA-2026-08-31-003626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236935
Харківська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910108ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення та видалення відходів зелених насаджень- ID: UA-2026-08-31-003638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236934
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004835ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги централізованого водовідведення (Код ДК 021:2015:90430000-0 - Послуги з відведення...×-
Послуги централізованого водовідведення (Код ДК 021:2015:90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод)
- ID: UA-2026-08-31-003637-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236933
Відділ освіти Новояворівської міської ради ЄДРПОУ: 44008653ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли д...×-
Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2026-08-31-003627-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236929
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини (шланг спіральний, ремкомплект куліси КПП, важіль керування, пильовик кулі...×-
Запасні частини (шланг спіральний, ремкомплект куліси КПП, важіль керування, пильовик куліси та ін.) для поточного ремонту автомобільного транспорту (шкільного автобуса Михнівської гімназії "Успіх" ЛМР), код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-003635-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236928
Михнівська гімназія "Успіх" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 23547273ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Літій-іонний акумулятор EVE Energy INR21700/40P 3,6V 4Ah- ID: UA-2026-08-31-003644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236925
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3005 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803543ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-