-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова. Буквар» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1-Н 54.2) 1 клас (у 4-х частинах) (Частина 4, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-03-015194-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288526
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник- ID: UA-2026-09-03-015193-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288525
Відділ освіти, охорони здоров"я,культури, сім"ї, молоді та спорту Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 41912705ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка обробна 45х30 Ємність нержавіюча 100мм Ємність нержавіюча 53х32,5 65мм- ID: UA-2026-09-03-015192-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288524
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка на зав'язках, файли- ID: UA-2026-09-03-015190-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288523
КНП "Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району" ЄДРПОУ: 38469307ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки: поточний ремонт кондиціо...×-
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки: поточний ремонт кондиціонера
- ID: UA-2026-09-03-015189-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288522
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Нейрогімнастика та н...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Нейрогімнастика та нейропрописи» (автор Василь Федієнко, серія «Крок до школи») (2,40 обл. арк.)
- ID: UA-2026-09-03-015191-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288521
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курс "Військовий облік на підприємствах. Стандарт"- ID: UA-2026-09-03-015185-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288520
ЗАЗИМСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "АКАДЕМІЯ УСПІХУ" ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25300648ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади (кухонна витяжка)- ID: UA-2026-09-03-015186-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288519
РОЗТОЦЬКА ГІМНАЗІЯ ЛОПУШНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23591245ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення психіатричних оглядів- ID: UA-2026-09-03-015188-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288518
Комунальне підприємство Сумської міської ради "Електроавтотранс" ЄДРПОУ: 03328540ДК 021:2015: 85121000-3 Послуги у сфері лікарської практикиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова. Буквар» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1-Н 54.2) 1 клас (у 4-х частинах) (Частина 3, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-03-015187-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288517
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз- ID: UA-2026-09-03-015184-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288516
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації одноразов...×-
ДК 021-2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів ) Русівської філії.
- ID: UA-2026-09-03-015183-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288515
СТЕЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23923285ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова; Крупа горохова фасована- ID: UA-2026-09-03-015182-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288514
Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 34211312ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 21:43)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуг...×-
код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-9 класів та учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради)
- ID: UA-2026-09-03-015180-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288513
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-03-015179-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288512
Комунальне підприємство "Криворізький міський театр ляльок" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 05464617ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -