• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021-2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів ) Русівської філії.

Завершена

44 640.00 UAH без ПДВ
Номер: 0802566e6ce34a618f9073ab038cb1b5
Внутрішній номер закупівлі: 30288515
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015183-a   
Замовник: СТЕЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Марія Анатійчук +380967526563 steceva@meta.ua https://sites.google.com/view/steczosh
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: З метою забезпечення безперервного харчування учнів ліцею з початку освітнього процесу та недопущення припинення надання послуг з харчування, у зв’язку з наявністю нагальної потреби у закупівлі послуг на період до завершення процедури відкритих торгів UA-2026-08-27-013239-a та укладення договору за її результатами, виникла необхідність здійснення закупівлі послуг з організації харчування. Обсяг та строк надання послуг за таким договором визначаються виключно в межах фактичної потреби на період проведення процедури закупівлі
Очікувана вартість: 44 640.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги гарячого харчування дітей дошкільного підрозділу ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 14.09.2026
Місце постачання Русів
Послуги одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 14.09.2026
Місце постачання Русів
Послуги одноразового гарячого харчування учнів 5-9 класів ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 14.09.2026
Місце постачання Русів

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЗУБРИН ДАРІЯ БОРИСІВНА
Ціна пропозиції 44 640.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:47
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 63d8f94d413c45928366aff208f2938c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015183-a-a1
Постачальник: ЗУБРИН ДАРІЯ БОРИСІВНА
Номер договору: 46
Сума договору: 44 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.09.2026 21:39
Статус:
Підписаний