-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Комунального закладу загальної середньої освіти "Початкова...×-
Поточний ремонт приміщення Комунального закладу загальної середньої освіти "Початкова школа № 5" Хмельницької міської ради
- ID: UA-2026-08-31-009927-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243209
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти " Початкова школа № 5 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 25908189ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
1814 Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-009939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243208
ЛОКАЧИНСЬКЕ ВУЖКГ ЄДРПОУ: 03339294ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Глинопорошок бентонітовий- ID: UA-2026-08-31-009945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243207
ДК 021:2015: 14220000-9 Глина та каолінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея 6S1P 80000 mAh SK Е777- ID: UA-2026-08-31-009935-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243204
КІЦМАНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062127ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щоденник. Папір для нотаток.- ID: UA-2026-08-31-009941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243203
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини...×-
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Макарівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;
- ID: UA-2026-08-31-009921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243201
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення аналізу цін на матеріальні ресурси по об'єкту: "Капітальний...×-
Послуги з проведення аналізу цін на матеріальні ресурси по об'єкту: "Капітальний ремонт частини приміщень адміністративної будівлі по вул. Соборній, 37 в селищі Тростянець, Гайсинського району, Вінницької області з врахуванням вимог по інклюзивності" (ДК 021:2015:79310000-0 - Послуги з проведення ринкових досліджень)
- ID: UA-2026-08-31-009929-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243200
Тростянецька селищна рада ЄДРПОУ: 04326224ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки для сміття 35лх100шт (50*55) 7мкм сині PRO- ID: UA-2026-08-31-009928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243199
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Виготовлення проектної...×-
ДК 021-2015 (CPV) 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Виготовлення проектної документації по об'єкту "Капітальний ремонт будівлі (покрівля) ЗДО №9 "Ластівка" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Надпільна, 470 м.Черкаси")
- ID: UA-2026-08-31-009931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243198
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50420000 Послуги з ремонту і технічного облуговування медичного та хірургічног...×-
ДК 021:2015 50420000 Послуги з ремонту і технічного облуговування медичного та хірургічного обладнання : ЛОТ №2 Послуги з технічного обслуговування аналізатора біохімічного Pentra C200- 1 послуга; аналізатора автоматичного гематологічного Micros ES 60 – 1 послуга; аналізатора автоматичного гематологічного Yаumizen H500 – 1 послуга, загалом 3 послуги
- ID: UA-2026-08-31-009942-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243196
Військова частина А3309 ЄДРПОУ: 08133255ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивно-ігровий металевий майданчик- ID: UA-2026-08-31-009925-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243195
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гумовий штамп (60х40), Pr 55 оснастка 60х40, Печатка кругла (гума) D40, R 40 оснастка для...×-
Гумовий штамп (60х40), Pr 55 оснастка 60х40, Печатка кругла (гума) D40, R 40 оснастка для круглої печатки
- ID: UA-2026-08-31-009918-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243194
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інформатизації, технічної підтримки і захисту інформації- ID: UA-2026-08-31-009919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243192
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по об’єкту «Капітальний ремонт (переобладнання) медичних приміщень та ко...×-
Авторський нагляд по об’єкту «Капітальний ремонт (переобладнання) медичних приміщень та конференцзалу комунального підприємства “Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства” Волинської обласної ради по вул. Загородня, 20, в місті Луцьк Волинської області (коригування)» строком до завершення будівництва, код ДК 021:2015:71520000-9 послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт; СPV: 71520000-9 – Construction supervision services.
- ID: UA-2026-08-31-009904-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243190
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42078561ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної...×-
Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_010122N)
- ID: UA-2026-08-31-009917-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243185
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАктивна -