-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розміщення інформаційних матеріалів у газеті "Голос краю"- ID: UA-2026-08-31-004233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237530
ЮРКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418653ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельні матеріали- ID: UA-2026-08-31-004234-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237526
КП "Нові Стрілища" Бібрської міської ради ЄДРПОУ: 25235827ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Обладнання підсилення GSM...×-
Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Обладнання підсилення GSM сигналу)
- ID: UA-2026-08-31-004226-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237523
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-004235-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237521
ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 29.07.2026 року № 1-13-2026-002474 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-08-31-004228-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237520
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
66160000-9 Послуги з довірчого управління та депозитарного зберігання (66162000-3 Послуги...×-
66160000-9 Послуги з довірчого управління та депозитарного зберігання (66162000-3 Послуги з депозитарного зберігання)
- ID: UA-2026-08-31-004224-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237517
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" ЄДРПОУ: 04013583ДК 021:2015: 66160000-9 Послуги з довірчого управління та депозитарного зберіганняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов'язані з доступом до електронної бази видань- ID: UA-2026-08-31-004222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237516
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 48160000-7 Пакети програмного забезпечення для бібліотекЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади, а саме: Холодильник , Морозильна камера (об’єм 250 л.), Моро...×-
Електричні побутові прилади, а саме: Холодильник , Морозильна камера (об’єм 250 л.), Морозильна камера (Вертикальний 185 см) Пилосос
- ID: UA-2026-08-31-004221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237515
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 43944723ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний, рушники, серветки- ID: UA-2026-08-31-004211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237513
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108871ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 - Знаряддя, (Пензлі та валики)- ID: UA-2026-08-31-004215-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237511
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний центр служби крові" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02009519ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки інформації про наявність запасів корисних копалин, пов'язаних зі...×-
Послуги з підготовки інформації про наявність запасів корисних копалин, пов'язаних зі спеціальним дозволом на користування надрами №4513 на території с. Пасіки-Зубрицькі Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-004216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237510
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 30.06.2026 року № 1-13-2026-002161 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-08-31-004218-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237509
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 06.07.2026 року № 1-13-2026-002214 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-08-31-004214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237508
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка кошторисної документації: "Благоустрій території для облаштування Алеї Слави...×-
Розробка кошторисної документації: "Благоустрій території для облаштування Алеї Слави для вшнування пам'яті загиблих Захисників і Захисниць України в селі Космач Косівського району Івано-Франківської області(капітальний ремонт)"
- ID: UA-2026-08-31-004212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237506
КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41064139ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Основні органічні хімічні речовини- ID: UA-2026-08-31-004210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237504
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-