-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція внутрішніх мереж газопостачання та заміна комерційного вузла обліку природно...×-
Реконструкція внутрішніх мереж газопостачання та заміна комерційного вузла обліку природного газу нежитлового приміщення (адміністративна будівля Старобілоуського старостинського округу) за адресою: вул. Шкільна, буд. 11 А, с. Старий Білоус, Чернігівський р-н
- ID: UA-2026-09-01-010017-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256823
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарш курячий- ID: UA-2026-09-01-010011-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256820
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчвння: Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж- ID: UA-2026-09-01-010018-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256819
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне- ID: UA-2026-09-01-010001-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256816
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 37899872ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-01-010010-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256815
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-01-010007-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256814
Хмельницький науковий ліцей Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 21337420ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста та соління- ID: UA-2026-09-01-009998-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256813
КРИВОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕЗПЕКОВОГО СПРЯМУВАННЯ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08590768ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги провайдерів- ID: UA-2026-09-01-009951-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256811
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку- ID: UA-2026-09-01-009977-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256809
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на рік (Модуль "Звітність", мережева версія )
- ID: UA-2026-09-01-010004-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256806
Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02231933ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та папки картонні, код за ДК 021:2015: 22850000-3 – Швидкозшивачі та супутнє...×-
Швидкозшивачі та папки картонні, код за ДК 021:2015: 22850000-3 – Швидкозшивачі та супутнє приладдя.
- ID: UA-2026-09-01-009994-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256805
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини приміщень третього поверху ВП "Лікарня інтенсивного лікування...×-
Поточний ремонт частини приміщень третього поверху ВП "Лікарня інтенсивного лікування" КНП ТМО "СМОЛ" по вул О.Басараб,15 в м. Стрий Львівської області
- ID: UA-2026-09-01-009997-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256804
Комунальне некомерційне підприємство Стрийської міської ради "Територіальне медичне об'єднання "Стрийська міська об'єднана лікарня" ЄДРПОУ: 01996958ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу природного газу- ID: UA-2026-09-01-010003-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256803
ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання(Принтер Canon MF3010)- ID: UA-2026-09-01-009995-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256802
КЗ Комунальне некомерційне підприємство " Судововишнянська міська лікарня" Судововишнянської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41151514ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Token-338 АВТОР- ID: UA-2026-09-01-009984-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256801
Виконавчий комітет Синельниківської міської ради ЄДРПОУ: 04052637ДК 021:2015: 30233180-6 Флеш-накопичувачіЗавершена -