-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини приміщень третього поверху ВП "Лікарня інтенсивного лікування" КНП ТМО "СМОЛ" по вул О.Басараб,15 в м. Стрий Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009997-a
Завершена
1 516 659.00
UAH без ПДВ
Номер:
46eddb6e6d154cd3bce9f3633ab7260a
Внутрішній номер закупівлі:
30256804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009997-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Стрийської міської ради "Територіальне медичне об'єднання "Стрийська міська об'єднана лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996958
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вулиця Дрогобицька 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зрайло Романа Романівна +380994782179 zrailo_roma@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 516 659.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт частини приміщень третього поверху ВП "Лікарня інтенсивного лікування" КНП ТМО "СМОЛ" по вул О.Басараб,15 в м. Стрий Львівської області
×
-
NK 018:2023:
1264 Будівлі закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "ТЕРМОПЛАСТ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41457417
-
Контактна особа:
Сюсюк Михайло Романович +380
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 18
Ціна пропозиції
1 516 659.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
94162185c51d4d0fa2986b769a3c2e62
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009997-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "ТЕРМОПЛАСТ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41457417
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 18
Номер договору:
202
Сума договору:
1 819 990.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 516 659.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний