-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла зимовий- ID: UA-2026-09-02-011937-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270715
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Холодний асфальт ROCKPHALT, мішок, 25кг- ID: UA-2026-09-02-011935-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270713
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30990215ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вживаний автомобіль типу pickup- ID: UA-2026-09-02-011936-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270712
Військова частина А0693 ЄДРПОУ: 26615169ДК 021:2015: 34131000-4 ПікапиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson. ЗДО "Веселка".- ID: UA-2026-09-02-011945-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270704
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради ЄДРПОУ: 21367348ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох сушений- ID: UA-2026-09-02-011941-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270702
ХРІННИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ДЕМИДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24177223ДК 021:2015: 03212213-6 Горох сушенийЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по благоустрою території Староушицької селищної ради а саме: викошування бензокоса...×-
Послуги по благоустрою території Староушицької селищної ради а саме: викошування бензокосами в с. Чабанівка по вул. Центральна, вул. Пантелея на території кладовища
- ID: UA-2026-09-02-011942-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270700
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95-Євро 5-Е10 (талони)- ID: UA-2026-09-02-011932-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270698
Тиврівська селищна рада ЄДРПОУ: 04326201ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект прокладок двигуна- ID: UA-2026-09-02-011922-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270697
ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-02-011933-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270694
Смідинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Малятко" ЄДРПОУ: 23018066ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мегаомметр- ID: UA-2026-09-02-011924-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270693
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутатор мережевий TP-Link- ID: UA-2026-09-02-011939-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270692
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ АНДРЕЯ КРУПИНСЬКОГО" ЄДРПОУ: 01989036ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утеплювач для труб- ID: UA-2026-09-02-011928-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270691
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор, цукор ванільний- ID: UA-2026-09-02-011926-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270690
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари - лопати совкові та штикові з держаком- ID: UA-2026-09-02-011931-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270689
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158505ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015-34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та лег...×-
ДК021:2015-34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-02-011921-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270688
КНП "РМЦПМСД" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 38407455ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -